Ceník – garážová vrata

garážová vrata cenalogo - cesky vyrobek

Sekční garážová vrata se vyrábí přesně dle požadavku a zadání zákazníka. U nás máte možnost si zvolit rozměr jaký potřebujete, design, barvu a to bez většího příplatku jako počítají jiné firmy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně garážových vrat, například potřebujete poradit s designem, technickými parametry či stavební připraveností na garážová vrata, Praha a okolí jsou místa, odkud to k nám na prodejnu máte nejblíže.

Garážová vrata vyrábíme vždy na míru na automatické výrobní lince. Všechna garážová vrata mají prostor mezi plechy vyplněný polyuretanovou pěnou v síle 40mm, takže za zateplená vrata u nás nepřiplácíte! Nevyrábíme vrata na sklad či typizované rozměry, ale vždy individuálně na přání zákazníka. Nic za to však nepřiplácíte!

Garážová vrata nabízíme v několika variantách provedení. Garážová vrata můžete mít jednak v jedné z osmi standardních barev podle vzorníku RAL nebo si můžete vybrat až ze šesti barev imitujících dřevo. Pokud by Vám naše barevná škála nestačila, lze po domluvě vyrobit garážová vrata v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL.

 

Výsledný vzhled garážových sekčních vrat ovlivňují také další aspekty, mezi které patří design vrat – centrální drážka, hladký panel atd. ale i typ povrchu, který může být hladký, imitující dřevo nebo takzvaný stucco.

 

Kontaktujte nás tedy pro zpracování cenové kalkulace, kterou Vám velmi rádi zdarma zašleme do e-mailu nebo Vás navštívíme samozřejmě zdarma přímo na místě případné realizace a cenu Vám sdělíme okamžitě po zaměření stavebního otvoru. Můžeme říci, že nabízíme dostupná levná vrata, která budou moderním doplňkem Vaší garáže.

 

Nabízíme slevu na garážová sekční vrata i motor ve výši 30%.

 

Cena sekčních vrat se tedy odvíjí od Vašich požadavků, proto zde uvádíme pouze orientační ceny vybraných rozměrů vrat.

rozměr cena  sleva konečná cena
RSD01 2500x2150mm. barva bílá RAL9010, S-line20.204,-30%14.143,-
RSD02 5000x2150mm, barva bílá RAL9010, S-line37.441,-30%26.209,-

cena je uvedena bez DPH

 

příslušenstvícena sleva konečná cena
pohon (do 9m2)4.966,-30%3.476,-
pohon (do 12m2)6.978,-30%4.885,-
dálkový ovladač Transmitter 4   519,-30%   363,-

cena je uvedena bez DPH

 

Pro přesnou kalkulaci na garážová vrata nás neváhejte kontaktovat! Všechna vrata jsou vyráběna na míru, nemáme žádné typizované rozměry. Naši obchodně techničtí pracovníci Vám rádi zpracují kalkulaci a s celkovým řešením vrat rádi poradí.

Zašlete nám rozměr a vaši představu vrat nebo nám zavolejte. Garážová vrata Praha a okolí, garážová vrata České Budějovice a okolí, garážová vrata Ústí nad Labem a okolí, garážová vrata Plzeň a okolí – to jsou nejčastější regiony, kam dodáváme a montujeme garážová vrata.

Pokud si chcete objednat garážová vrata, cena a kvalita vás příjemně překvapí.